Targi Chillventa 2022

🥶🥶Za oknem robi się już chłodno… ale my nie zwalniamy tempa i rozgrzewamy się do kolejnych targów. ‼️‼️Targi Chillventa 2022 w Norymberdze‼️‼️ Chilleventa 2022 odbędzie się w dniach 11-13 października w Norymberga. Te najważniejsze targi branży chłodniczej, odbywają się co dwa lata. Targi są miejscem prezentacji nowości z branży chłodnictwa, klimatyzacji, wentylacji pomp ciepła. Ponad 1000 wystawców, 35 000 zwiedzającym i MY😁

UWAGA

Drodzy Nasi Klienci bardzo prosimy o zapoznanie się oraz przeczytanie procedur które Dla Was piszemy. Niestety inspektorzy wymagają wiedzy która jest w nich zawarta. Nasze procedury spełniają wymagania UDT, posiadają cały system dokumentowania oraz aktualne akty prawne.

Zmiany dotyczące uprawnień SEP!!! 📣📣

Zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Klimatu i Środowiska z dnia 1 lipca 2022 poz. 1392 osoba ubiegająca się o uprawnienia musi przedstawić kopię dyplomu potwierdzającego uzyskanie tytułu zawodowego bądź zaświadczenie wystawione przez pracodawcę, potwierdzające doświadczenie zawodowe i staż pracy umożliwiające nabycie umiejętności związanych z wykonywaniem prac eksploatacyjnych urządzeń, instalacji i sieci .