Firma ReBaNo została założona 4 marca 1996 roku. To już ponad 20 lat działalności na rynku urządzeń chłodniczych i klimatyzacyjnych, a to zobowiązuje. Firma jest bezpośrednim importerem oraz dystrybutorem wielu znanych światowych producentów i prowadzi sprzedaż komponentów instalacji chłodniczych.

Prowadzimy nie tylko sprzedaż komponentów i urządzeń, ale też dla swoich klientów wykonujemy doradztwo techniczne, projekty instalacji i ekspertyzy techniczne instalacji. Zdobytym wieloletnim doświadczeniem i wiedzą techniczną zawsze chętnie dzielimy się ze swoimi klientami, umacniając tym samym firmy montażowe i serwisowe na rynku usług w zakresie chłodnictwa i klimatyzacji. Nasze priorytety to pełne wsparcie techniczne dla firm montażowych i serwisowych oraz pomoc w trudnych, nietypowych tematach i awariach.

Produkujemy również urządzenia dla chłodnictwa. Od 2007 roku jesteśmy producentem agregatów skraplających, zespołów sprężarkowych oraz agregatów do schładzania cieczy. Naszym najnowszym produktem są wieże chłodnicze i skraplacze natryskowo – wyparne. Atutem jest produkcja urządzeń dokładnie przygotowanych pod potrzeby klienta, duża elastyczność i atrakcyjna cena. Dostarczamy urządzenia chłodnicze pracujące nie na tradycyjne czynniki chłodnicze, ale również na amoniak, dwutlenek węgla czy propan-butan. Zakres oferty zaczyna się od komponentów do układów o mocy kilkuset watów, a kończy na instalacjach o mocach liczonych w megawatach.

Nasza oferta skierowana jest do firm montażowych i serwisowych, producentów urządzeń chłodniczych i firm handlowych. Działamy na terenie całego kraju, a towar dostarczamy w każde wskazane przez naszego odbiorcę miejsce.

Prowadzimy szkolenia SZWO i F-gazy dla potrzeb uzyskania certyfikatu dla personelu.

Jesteśmy też jednostką szkoleniową, prowadzącą zarówno szkolenia jak i egzaminy państwowe:

  • F-gazy;
  • SEP – eksploatacja, dozór, pomiary;
  • napełnianie zbiorników;
  • lutowanie twarde;
  • nadawanie znaku CE;
  • jak i czysto techniczne od podstaw chłodnictwa na zaawansowanych szkoleniach dla inspektorów czy serwisantów.