Czy urządzenia z 2012 muszą mieć założoną kartę urządzenia?

Tak, jeśli mają napełnienie co najmniej 5 ton ekwiwalentu CO2 w przypadku F-GAZów lub 3
kg SZWO. A w przypadku urządzeń hermetycznie zamkniętych co najmniej 10 T eq CO2 w
przypadku F-GAZów lub 6 kg SZWO.

Scroll to Top